Ako jednoducho vytvoriť objednávku?

1. Zadanie objednávky

Objednávky na väzbu a tlač záverečných prác EDIS prijíma len prostredníctvom online objednávkového systému http://tlacdiplomovky.uniza.sk.

Je potrebné zadať údaje pre výrobu obalu Vašej záverečnej práce – meno, priezvisko, osobné číslo študenta, názov práce, evidenčné číslo práce, počet ks a pod. Všetky zadané údaje odporúčame skontrolovať (aj gramaticky), pretože v priebehu výroby obalu už nie je objednávku možné zrušiť ani zmeniť. Potrebné je uviesť aj počet listov Vašej práce. Ak ešte neviete presný počet listov, stačí uviesť odhad (+/- 10 listov).

Štandardná lehota vyhotovenia väzby záverečnej je 5 pracovných dní. Objednávky prijaté po 16-tej hodine sa počítajú ako objednávky prijaté v nasledujúci pracovný deň. Odporúčame Vám zadať si objednávku čím skôr po finálnom dokončení elektronickej verzie záverečnej práce.

2. Realizácia platby

Platiť môžete prostredníctvom elektronickej peňaženky UNIZA eMANY . Pokyny k platbe obdržíte po výpočte ceny za tlač na mailovú adresu uvedenú v objednávke. Úhradu realizujte až po obdržaní uvedeného e-mailu. Úhradu realizujte výhradne z Vášho účtu eMANY. Študent zodpovedá za včasné objednanie, vloženie záverečnej práce pre tlač a väzbu, ako aj úhradu platby za služby EDISu.

3. Tlač vnútra práce, CD/DVD

Vnútro Vašej záverečnej práce je možné nahrať zároveň s objednávkou vo forme PDF súboru. Môžete si zvoliť čiernobielu, farebnú alebo kombinovanú tlač. Namiesto originálu zadania fakulty UNIZA akceptujú sken zadania, ktorý je potrebné vložiť priamo do súboru, t. j. vnútra práce. Tlač príloh je možná max. do rozmeru A3 (o tlači vo formáte A3 nás informujte v poznámke objednávky). V prípade príloh väčších rozmerov je potrebné si tieto zabezpečiť individuálne. Ak budú mať prílohy viac ako 60 strán A4, odporúčame ich zviazanie samostatne, napr. do spisových dosiek so šnúrkami, príp. si objednať samostatný obal na prílohy.

Zároveň si môžete objednať napálenie a potlač CD/DVD vrátane samolepiaceho obalu. Ak na CD/DVD potrebujete napáliť aj iné súbory ako ste nahrali do objednávkového systému (t. j. okrem vnútra a príloh), pošlite nám tieto na mailovú adresu edis.grafik@uniza.sk, príp. cez uschovna.cz alebo Microsoft OneDrive. Prijímame len súbory skomprimované do jedného zip archívu. Informáciu o dodatočných súboroch uveďte aj do poznámky k objednávke. CD/DVD si môžete zabezpečiť aj vo vlastnej réžii.

4. Odovzdanie hotovej objednávky

Hotové a uhradené objednávky záverečných prác v roku 2021 doručujeme priamo na príslušnú fakultu. V prípade, ak si objednáte viac ks záverečnej práce ako je požiadavka fakulty, tieto Vám doručíme tiež na fakultu, kde si ich budete môcť prevziať. V prípade Vašej požiadavky na prevzatie prác priamo v EDISe, prosíme uviesť túto požiadavku do poznámky priamo v objednávke.

5. Špecifické požiadavky, kontakty

Ak máte špecifické požiadavky, príp. nám chcete nechať nejaký oznam, môžete pre tento účel využiť možnosť zadať poznámku priamo v objednávke, príp. sa nám môžete ozvať na mailovú adresu tlacdiplomovky@uniza.sk alebo na tel. číslo 0917 / 210 671 v pracovných dňoch od 8:00 – 15:00. Pri kontaktovaní ohľadom už zadanej objednávky vždy uvádzajte aj číslo objednávky.